Міжнародне агентство корпоративної безпеки
+38(044) 494-47-43 +38(063) 767-64-45 infovabb@ukr.net

Послуги відкриття ТОВ

Головна » Послуги » Послуги відкриття ТОВ

Якщо Ви вирішили розширити свій бізнес, то Вам необхідно Відкриття ТОВ, яке можливе одній фізичній особі (або декільком) так і декільком юридичним особам. Для спільного бізнесу - форма власності - підприємство з обмеженою відповідальністю буде для Вас надійним варіантом.

У вас відкриються нові можливості та перспективи. Ви станете в економічному середовищі юридичною особою, зможете відкривати банківські рахунки, відстоювати свої права в різних органах.

Що потрібно для реєстрації ТОВ?

Вам треба зробити кілька кроків: визначитися з юридичною адресою, назвою, розміром статутного капіталу і способом його формування, підготувати всі необхідні документи. Також необхідно вибрати вид діяльності, відповідно до КВЕД, по якому ви плануєте отримувати основний дохід.

Ми можемо взяти на оформлення та реєстрацію вашого підприємства в найзручніші рядки, з реєстрацією в необхідних інстанціях.

Ви отримуєте наступні документи для ведення діяльності:

  • статут зареєстрований;
  • протокол про створення;
  • виписки;
  • печатка.

У нас швидка і якісна реєстрація ТОВ, ціна найрозумніша і оптимальна. Якщо ви хочете самостійно пройти цей процес, то ми надамо консультації з даних юридичних послуг.

Ціна реєстрації стандартного ТОВ - 1800 грн.

Ціни на реєстрацію ТОВ з індивідуальними особливостями можна отримати безпосередньо у фахівця, але вони не будуть сильно відрізнятися від базової.