Про нас

Головна » Про нас

БЕЗПЕКА - категорія складна і комплексна. Особливо в наш час, коли весь світ рухається на великій швидкості крізь третє тисячоліття. Окремому підприємству або організації неможливо жити і розвиватися окремо від суспільства, сподіваючись на зв'язки і можливості своїх керівників або лобі з боку влади. Зараз все дуже пов'язано і крихке, часом від події, яка має місце в одному краю Світу, залежить діяльність цілої галузі на іншому його кінці. Прикладами можуть бути такі величини світового бізнесу, як виробник цифрової фототехніки Polaroid або виробник джинсів Levis, які протягом багатьох десятиліть були лідерами у своїй галузі, але не розпізнавши насуваючихся загроз стали банкрутами і пересічними фірмочками.

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ діяльності будь-якого підприємства є РОЗВИТОК і ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ, а вторинною, яка є також невід'ємним завданням того ж підприємства, - ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОСЯГНУТОГО та БЕЗПЕКА ДІЯЛЬНОСТІ. І якщо перше дві категорії залежать в основному від маркетингу і топ-менеджерів, то другі повністю прерогатива співробітників, забезпечуючих безпеку підприємства. При цьому неможливий розвиток і досягнення цілей без постійної участі та коригування з позиції безпеки.

Останнім часом багато передових корпорацій світу перейшли на управління своїми компаніями за розробленими системами безпеки, тобто механізм управління будується в залежності від наявних загроз і небезпек.

Природно, такою діяльністю не можуть займатися суто відставні співробітники правоохоронних органів, які мають навички та досвід у вузькому напрямку діяльності, а часом обтяжені професійною деформацією.

Передовим, цивілізованим кроком в напрямку створення сучасних, індивідуальних систем безпеки підприємства, починаючи від торгового павільйону до великої корпорації, стало використання спеціалізованих юридично-консалтингових агентств, які спеціалізуються на наданні даного виду послуг і провадять постійний супровід бізнесу, забезпечуючи будь-яку безпеку своїм клієнтам. При цьому, клієнт-підприємство, за помірну плату, яка дорівнює заробітній платі одного-двох кваліфікованих юристів, отримує в своє розпорядження цілий штат юристів, адвокатів для участі в кримінальному провадженні, психологів, технічних аналітиків і фахівців в галузі безпеки.

Наша компанія прагне надати допомогу в забезпеченні умов, в яких діяльність наших клієнтів не буде перервана зовнішніми та внутрішніми загрозами, кримінальною або терористичною активністю. Ми прагнемо добиватися цього шляхом глибокого дослідження рівня безпеки, в якому задіяні всі сили і засоби персоналу, технології, процедури, інформація та управління.

Такі системи призначені для визначення ризиків і відповідають вимогам безпеки без шкоди для роботи і обслуговування. Розуміючи важливість надання послуг на високому рівні, ми підбираємо персонал для кожного місця роботи окремо, від рецепції і поста моніторингу до навантажувальних зон, парковок і складських приміщень. Одночасно ми забезпечуємо індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом, в залежності від його замовлення і потреб.

Міжнародне агентство корпоративної безпеки «СР» пропонує послуги комплексного юридичного обслуговування і супроводу господарської діяльності вашого підприємства щодо забезпечення його безпеки, з кваліфікованим вирішенням виникаючих юридичних питань. Ми надаємо наступний комплекс послуг:

 • усні та письмові консультації, підбір нормативно-правових актів по заданим питанням;
 • перевірка та аналіз юридичної документації підприємства, правова оцінка документів;
 • підготовка письмових документів;
 • зміни в установчих документах і реєстрація їх в контролюючих органах;
 • участь у переговорах, оперативний супровід угод;
 • участь у судових процесах, у кримінальних і виконавчих провадженнях;
 • створення систем безпеки та їх обслуговування;
 • застосування детектора брехні при проведенні розслідувань і кадрових перевірок.

Для спрощення взаємодії ми пропонуємо три основних пакети комплексних послуг:

 • Індивідуальний,
 • Економний,
 • Оптимальний.

Якщо Вам не підходить жоден із запропонованих пакетів, то ми можемо сформувати індивідуальний набір послуг з абонентського обслуговування, з урахуванням специфіки Вашого підприємства або Ваших вимог. Або надавати окремі послуги, зазначені на нашому сайті, за цінами вказаними окремо.

Пакет Індивідуальний - 4000 грн. в місяць. Усні консультації з питань використання цивільного, кримінального, податкового, господарського, адміністративного, трудового, корпоративного права - до 10 звернень в місяць. Перевірка і аналіз документації, юридичні висновки по документам, наданих клієнтом - до 5 висновків в місяць. Підготовка письмових документів (складання договорів, внутрішніх документів, включаючи статутні, крім претензій та позовних заяв) до 5 документів в місяць.

Пакет Економний - 7000 грн. в місяць. Усні консультації в галузі цивільного, кримінального, господарського, податкового, адміністративного, трудового права - до 20 звернень в місяць. Аналіз юридичної документації підприємства, правова оцінка документів - до 10 в місяць. Підготовка письмових документів (складання договорів, внутрішніх корпоративних документів, претензій, відповідей контролюючим органам, крім позовних заяв) - до 10 документів в місяць. Внесення змін до статутних документів, реєстрація в державних органах, отримання виписок (витягів) - 2 перереєстрації в місяць. Участь в переговорах на стороні клієнта - 2 рази на місяць. Кадрові перевірки співробітників на детекторі брехні - 3 перевірки в місяць.

Пакет Оптимальний - 10000 грн. в місяць. Усні консультації в галузі цивільного, кримінального, господарського, податкового, адміністративного, трудового права - необмежена кількість раз на місяць. Аналіз юридичної документації підприємства, правова оцінка документів - необмежена кількість раз на місяць. Підготовка письмових документів (складання договорів, внутрішніх корпоративних документів, претензій, відповідей контролюючим органам, крім позовних заяв) - до 15 документів в місяць. Внесення змін до статутних документів, реєстрація в державних органах, отримання виписок (витягів) - 2 перереєстрації в місяць. Участь в переговорах на стороні клієнта - стільки раз в місяць, скільки буде необхідно клієнту. Кадрові перевірки співробітників на детекторі брехні - 5 перевірок на місяць і проведення розслідувань за допомогою детектора брехні не менше 1 разу на місяць.

ТОВ "МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО КОРПОРАТИВНОЇ БЕЗПЕКИ "СР"

Код ЄДРПОУ: 38010696

пр. Лобановського 119в, оф. 29

+38 (044) 494-47-43

+38 (068) 138-05-04

info@vabb.com.ua

Фейсбук