Індекси Розвитку та Безпеки

Результати цієї оцінки будуть корисні топ-менеджерам, власникам бізнесу та керівникам безпеки. Завдяки даній оцінці Ви можете перевірити ефективність управління, надійність бізнесу, достовірність виконання планів та керівних рішень. Ретельний аналіз, на основі оцінки, допоможе виявити прорахунки в системі безпеки підприємства, приховані ризики та загрози.

Для ретельного розрахування і виявлення всіх впливових чинників діяльності підприємства (організації), ми збираємо оптимальні показники, визначені світовими науковцями. Кількісна оцінка здійснюється не тільки за допомогою логічного зіставлення з лідерами галузі та еталонними показниками, але і за допомогою практичного і точного дослідження. Результатами тестування оцінюється рівень розвитку та рівень безпеки Вашого підприємства (організації). А на основі цих двох показників визначається загальний рівень соціальної надійності підприємства (організації) згідно власної методики.

Після оцінки Ви зможете отримати докладний висновок та поради, щодо усунення виявлених недоліків та слабких місць, а також перспектив розвитку. Результати оцінки є комерційною таємницею та будуть зберігатися протягом 10 років (Договір) .


Для подальшої оцінки, оберіть галузь діяльності


Середні Загальноосвітні Навчальні Заклади (Приватний сектор)
Вищі Навчальні Заклади (Приватний сектор)
Виробничі підприємства
Підприємства сфери послуг
Заклади харчування
Транспортні підприємства
Торгові підприємства
Будівельні підприємства
Заклади розваг