Послуги в галузі кримінального права

Головна » Послуги » Послуги в галузі кримінального права

Присутність кваліфікованого захисника чи представника у кримінальному провадженні, в наш час, стало невід'ємною частиною будь-якої сфери бізнесу. Кримінальні провадження можуть відкриватися, як відносно Вас, так і по Вашим заявам, щодо Ваших кривдників. А останнім часом, кримінальні провадження відкриваються автоматично, при наявності акта перевірки Податкових органів України на необхідну суму. І тоді добропорядний підприємець відразу переміщається в розряд підозрюваних. І для доказу зворотнього необхідне втручання кваліфікованого адвоката з кримінального права або досвідченого сищика.

Для захисту Ваших прав в кримінальних провадженнях ми забезпечимо захист і представництво потерпілого на стадії збору матеріалів для відкриття кримінального провадження, захист підозрюваного на стадії попереднього досудового слідства, захист обвинуваченого і підсудного, а також потерпілого в судах всіх інстанцій.

Для виконання своїх обов'язків, ми гарантуємо збір, своїми силами, необхідних доказів для відстоювання Вашої правоти і точки зору, а також правильне їх тлумачення і використання у кримінальному провадженні. Призначення і проведення необхідних експертиз, що дозволить правильно кваліфікувати всі діяння, які розглядаються в кримінальному процесі.

Звертаючись в нашу компанію ви отримуєте допомогу досвідченого адвоката в галузі кримінального права, а разом з тим групу помічників і консультантів для збору необхідної інформації у справі.

Вартість роботи адвоката з кримінального права 400 гривень за годину. Вступ у справу, вивчення матеріалів та складання висновку-звіту щодо подальшої стратегії роботи становить 5000 гривень, одноразово.