Детективно-розшукові послуги. Системи безпеки підприємств

Головна » Послуги » Детективно-розшукові послуги. Системи безпеки підприємств

Розшук їснує з тих саміх пір, як на Землі почався розділ на богатих та бідних. До наших часів займає невід’ємне місце в суспільному житті. Багато років розшукова діяльність була монополією держави, але сучасний стан речей у всьому світі показує, що захист прав та інтересів окремих осіб хвилює, перш за все, тільки цих осіб. Тому постала актуальною проблема в залученні фахівців для конкретних завданнь, не обов’язково в равмках розслідуваннь кримінальних правопорушеннь.

Наше підприємство надає детективно-розшукові послуги приватним та юридичним особам. Серед цих послуг є:

  • збір інформації про фізичних та юридичних осіб;
  • оперативне супроводження бізнес проектів та угод;
  • виявлення загроз та негативних втручаннь у комерційну діяльність компаній;
  • виявлення слабких місць та зловживаннь в середині колективу;
  • пошук людей та предметів;
  • багато інших послуг, які можливі в залежності від замовника та конкретної ситуації.

Фахівці агентства мають великий досвід в детективно-розшуковій та слідчо-оперативній діяльності, який отримали під час роботи в правоохоронних органах. Мають тісні зв’язки із правоохоронними структурами та аналогічними агентствами Європейських країн.

Як вже говорилося вище, безпека є комплексним феноменом. Ми пропонуємо нашим клієнтам незалежний консалтинг у всіх областях безпеки. Ми розробимо систему безпеки, як єдине функціональне ціле, діючу і в інших областях роботи компанії, таких як ІТ, кадри, закупівлі, логістика та ін., Яка працюватиме автономно й саморегульована. Спроектуємо і розробимо внутрішню нормативну базу організації з документообігу системи безпеки та розробці політики безпеки.

У першу чергу, сюди входить розрахунок рівня безпеки та розвитку підприємств з акцентом на незалежність і об'єктивність, виявлення і локалізація зовнішніх і внутрішніх конфліктів, внутрішня безпека, створення системи контролю. Пропонуємо створити управління системою безпеки за допомогою зовнішніх консультацій або аутсорсингу менеджменту з безпеки; проект та впровадження системи профілактики шахрайства, впровадження комплексних внутрішніх механізмів, які призводять до позитивної комунікації та сприйняттю системи безпеки, а також до виявлення шахрайства. Для встановлення справжньої інформації щодо фізичних та юридичних осіб, співробітників і партнерів, можливий збір інформації, вартість якого відносно фізичних осіб становить 500 гривень, щодо юридичних осіб 800 гривень.

Комерційна інформація є найважливішим товаром для будь-якого процвітаючого підприємства. Щоб допомогти нашим клієнтам у прийнятті рішень, ми забезпечуємо надання об'єктивної інформації в такій формі: збір інформації про майновий участю третіх осіб та їхніх відносинах, ідентифікація зіткнення інтересів, аналіз відносин, моніторинг медіа та створення позитивного іміджу. Проводимо необхідний огляд конкуренції, аналіз їх слабких і сильних сторін. Досліджуємо посадову сумлінність на основі аналізу інформації і даних про господарську діяльність, звітності, економічних зв'язках, платіжної моралі, приватних суперечках і арбітражних розглядах.

 

Ми просуваємо активну систему захисту прав власників товарних знаків і промислових зразків, яка орієнтована не тільки на надання необхідних правових послуг, а й робимо акцент на комплексний детективно-правової сервіс. Виявлення та попередження появи контрафактів (оперативна робота, аналіз ринку, контрольні закупівлі, спостереження за всією логістичною мережею, співпраця з правоохоронними органами, пошук у всіх інформаційних джерелах, проведення експертиз), юридичне представництво при вирішенні спорів у суді (подача позовної заяви про встановлення прав , забезпечення доказів, взаємопов'язана правова підтримка), навчання співробітників в галузі виявлення фальсифікатів і контрафактів.

Для підприємств з відсутністю налагодженої системи безпеки наші фахівці створять автономно-діючу систему, робота якої буде, надалі, підтримуватися самими співробітниками підприємства без нашої участі. Дана послуга має ціну 20 000 гривень для підприємства складається з 10-ти співробітників. Для підприємств з великою кількістю співробітників ціна буде збільшуватися зі значною знижкою.

Інноваційні послуги в області пристроїв безпеки. Завдяки аналізу Вашого рівня розвитку та безпеки, ми можемо запропонувати використання новітніх технічних розробок по створенню систем параметричної захисту з використанням тепловізорів, інфрабарьеров, надчастотних бар'єрів (аналогових і цифрових). Запропонуємо і поставимо паркувальні системи, забезпечимо їх обслуговування та експлуатацію. Розробимо і впровадимо програмне і апаратне забезпечення спеціальними технологіями, обслуговує з віддаленим доступом допомогою технологій GPRS та GSM.

Ми допоможемо впровадити розробки європейських інженерів в області безпеки, які є власністю компанії М2С, такі як логістичне програмне забезпечення. Система, спеціально розроблена під конкретні потреби замовника, дозволяє автоматизувати та підвищити ефективність логістичних процесів. Її первинними завданнями є: виключення помилок, пов'язаних з людським фактором, підвищити швидкість і ефективність логістичних процесів клієнта, скоротити витрати на персонал. Окремі пов'язані між собою модулі, утворюють комплексну систему - модуль планування, модуль парковки, модуль рампи, модуль відвідувань, звіти.

На наші плечі ляже впровадження механічного захисту, яка використовується для доповнення технологій безпеки і електронних систем. Сюди входять: захисні та протипожежні двері, захищені від підняття важелем, злому, розпилювання петель, розширення дверного отвору та інших видів штурму; решітки з активною електронікою і решітки-жалюзі з електронним приводом; куленепробивні банківські перегородки; захисні плівки; сховища, сейфи, коробки для зберігання зброї та ін .; електромеханічні і приводні замки і магніти. Сюди відносяться системи відеоспостереження, електронні системи тривожної сигналізації, системи контролю доступу та присутності.