Реєстраційні послуги. Отримання дозволів

Головна » Послуги » Реєстраційні послуги. Отримання дозволів

Діяльність та безпеку будь-якого підприємства починається з надійності реєстратора. Те як Ви ведете обліково-реєстраційну діяльність показує рівень Вашої розвитку. Тим більше, що без цього не обходиться жодне підприємство.

У зв'язку з цим пропонуємо послуги з реєстрації та перереєстрації підприємств, внесення змін в облікові та реєстраційні документи, підтвердження місця знаходження підприємства, ліквідація підприємств усіх форм власності. Відкриття та закриття підприємств усіх форм власності проводиться нашими фахівцями під ключ.

Крім нижчеперелічених основних реєстраційних послуг, наша компанія надає більш дрібні, з переліком яких Ви можете ознайомитися зараз або в переліку цін на послуги.

Довідка, виписка або витяг (витяг) - це дуже схожі документи, які видаються для різних випадків і діють в різних правових ситуаціях. Докладніше дізнатися відмінність і способи їх отримання можна у наших фахівців.

Подача форми 6 проводиться щороку, протягом місяця від числа первинної реєстрації підприємства. Мета подачі - це підтвердження відомостей про вашу компанію, які знаходиться в ЄДР.

Визначення кінцевих вигодонабувачів юридичної особи здійснюється на підставі наданих вами даних. Суб'єкти підприємництва зобов'язані звернутися до державного реєстратора з метою внесення даних про своїх кінцевих вигодонабувачів, а також про кінцевих вигодонабувачів своїх засновників - юридичних осіб. Недотримання цієї вимоги є адміністративним правопорушенням і загрожує керівнику чи уповноваженій особі організації накладенням штрафу в розмірі від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5100 грн. До 8500 грн.).

Терміново отримати довідку про несудимість, уникнувши бюрократичної метушні, ви можете довіривши це нам. Дана послуга також доступна і для іноземних громадян. Співробітники нашої компанії швидко складуть заяву і направлять його до відповідного органу. Потрібний вам документ буде готовий в максимально стислі терміни.

Загальна вартість таких послуг складає 300 гривень.

Вартість довідки про несудимість можна дізнатися під час консультації, її розмір буде залежати від того, наскільки швидко документ необхідно зробити: протягом одного або трьох робочих днів.

Для підготовки документів з перереєстрації будь-якого з випадків нам необхідно отримати від Вас наступну інформацію:

  • інформацію про розподіл статутного капіталу підприємства (скан. копія статуту)
  • паспортні дані засновників та ІПН коди;
  • копію паспорта та ідентифікаційного номера нового учасника.
  • статут;
  • нотаріально завірена заява про вихід для фізичних осіб - учасників або договір купівлі - продажу;
  • для фізичних осіб - учасників: копії сторінок паспортів учасників входять до складу юридичної особи та їх ідентифікаційних номерів;
  • оригінали статутних документів для юридичних осіб-учасників;
  • нова редакція статуту;
  • протокол;
  • довіреність від Вас для представника нашої компанії в державних органах.