Вирішення фінансових спорів. Представництво у цивільних, господарських та адміністративних справах

Головна » Послуги » Вирішення фінансових спорів

Складання позовів і скарг, а також збір і забезпечення доказів та обґрунтувань ваших вимог в судах всіх інстанцій у цивільних, господарських і адміністративних спорах. Представництво в усіх державних структурах та органах самоврядування.

Наша компанія надає комплекс рішень з управління борговими зобов'язаннями, що складаються з аналізу платоспроможності та ділової репутації Ваших партнерів по бізнесу, позасудове стягнення заборгованостей, купівля та продаж боргів, стягнення боргу за якою настав строк виплати, управління борговим портфелем, включаючи спеціальні системи управління і системи управління заборгованостями орендарів торгового центру і адміністративних корпусів, система управління лізинговою заборгованістю, система забезпечення та запобігання боргів, аналіз і вирішення претензій.

Даними питаннями будуть займатися наші адвокати. Адвокатська участь необхідно для грамотного прийняття рішень. Вирішення спорів і конфліктів в юридичній площині - це тривалий і виснажливий процес. Уклавши договір з нашою фірмою, ви отримаєте адвокатські послуги, що повністю відповідають вашим вимогам. Багаторічний досвід наших юристів-фахівців дозволяє вирішувати питання будь-якої складності. Чим раніше ви звернетеся до нас після виникнення проблеми, тим швидше професійні юристи нашої компанії візьмуться за вашу справу, і тим більше буде ймовірність його успішного вирішення.

Вартість роботи нашого спеціаліста становить 300 гривень на годину, вступ та вивчення деталей справи адвокатом, підготовка первинного висновку по стратегії подальших дій становить 3000 гривень, одноразово.